RK73G1ETTP4993F
MFR.Part #
RK73G1ETTP4993F
JLCPCB Part #
C2579120
Description
-55℃~+155℃ 100mW 499kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS