RK73G1ETTP4993C
MFR.Part #
RK73G1ETTP4993C
JLCPCB Part #
C2580759
Description
-55℃~+155℃ 100mW 499kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS