RN73H2ETTD5103D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD5103D25
JLCPCB Part #
C4002501
Description
-55℃~+155℃ 250mW 510kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS