SG73G2BTTD2370C
MFR.Part #
SG73G2BTTD2370C
JLCPCB Part #
C6295424
Description
-55℃~+155℃ 237Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS