RN731JTTD1802B25
MFR.Part #
RN731JTTD1802B25
JLCPCB Part #
C186422
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 63mW 75V ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS