RK73G1ETTP4871C
MFR.Part #
RK73G1ETTP4871C
JLCPCB Part #
C2580989
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.87kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS