SG73P1ETTP1R33F
MFR.Part #
SG73P1ETTP1R33F
JLCPCB Part #
C3981172
Description
-55℃~+155℃ 1.33Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS