SG73S2E1RTTD5490D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD5490D
JLCPCB Part #
C5753103
Description
-55℃~+155℃ 1W 549Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS