RK73G1ETTP4751D
MFR.Part #
RK73G1ETTP4751D
JLCPCB Part #
C2580558
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.75kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS