RK73G1ETTP4751F
MFR.Part #
RK73G1ETTP4751F
JLCPCB Part #
C2577675
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS