RK73H2ATTD5900F
MFR.Part #
RK73H2ATTD5900F
JLCPCB Part #
C5851732
Description
-55℃~+155℃ 250mW 590Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS