RK73G1ETTP46R4F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G1ETTP46R4F
JLCPCB Part #
C2578229
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 46.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS