SG73S1JTTD751G
MFR.Part #
SG73S1JTTD751G
JLCPCB Part #
C3992163
Description
-55℃~+155℃ 200mW 750Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS