RN73H2ETTD6570B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD6570B50
JLCPCB Part #
C4020758
Description
-55℃~+155℃ 250mW 657Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS