RN731JTTD9881A05
MFR.Part #
RN731JTTD9881A05
JLCPCB Part #
C3949219
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.88kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS