RK73G1ETTP4530C
MFR.Part #
RK73G1ETTP4530C
JLCPCB Part #
C2581166
Description
-55℃~+155℃ 100mW 453Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS