RK73G1ETTP43R0D
MFR.Part #
RK73G1ETTP43R0D
JLCPCB Part #
C2579554
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS