TLR2HWDTE3L00F50
MFR.Part #
TLR2HWDTE3L00F50
JLCPCB Part #
C2569823
Description
-65℃~+170℃ 2W 3mΩ ±1% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS