RN73R2ETTD1042F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1042F25
JLCPCB Part #
C2604338
Description
-55℃~+155℃ 10.4kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS