RK73G1ETTP4120D
MFR.Part #
RK73G1ETTP4120D
JLCPCB Part #
C2579329
Description
-55℃~+155℃ 100mW 412Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS