RC1005F9090CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RC1005F9090CS
JLCPCB Part #
C17665987
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 63mW 909Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS