SG73P1ERTTP275G
MFR.Part #
SG73P1ERTTP275G
JLCPCB Part #
C6221045
Description
-55℃~+155℃ 2.7MΩ 200mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS