RK73G1ETTP4023F
MFR.Part #
RK73G1ETTP4023F
JLCPCB Part #
C4233212
Description
-55℃~+155℃ 100mW 402kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS