RK73G1ETTP4022F
MFR.Part #
RK73G1ETTP4022F
JLCPCB Part #
C2577632
Description
-55℃~+155℃ 100mW 40.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS