RK73G1JTTD3243D
MFR.Part #
RK73G1JTTD3243D
JLCPCB Part #
C2579953
Description
-55℃~+155℃ 100mW 324kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS