ERJ-2RHD6801X
MFR.Part #
ERJ-2RHD6801X
JLCPCB Part #
C20023349
Description
-55℃~+155℃ 6.8kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS