RK73G1ETTP3921F
MFR.Part #
RK73G1ETTP3921F
JLCPCB Part #
C2577738
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.92kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS