RK73H2ETTD84R5F
MFR.Part #
RK73H2ETTD84R5F
JLCPCB Part #
C2576977
Description
-55℃~+155℃ 500mW 84.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS