RG1005N-8871-W-T1
MFR.Part #
RG1005N-8871-W-T1
JLCPCB Part #
C4084396
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS