RK73G1ETTP3903F
MFR.Part #
RK73G1ETTP3903F
JLCPCB Part #
C4140164
Description
-55℃~+155℃ 100mW 390kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS