RK73G1ETTP3092D
MFR.Part #
RK73G1ETTP3092D
JLCPCB Part #
C4239038
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS