RK73G1ERTTP3092D
MFR.Part #
RK73G1ERTTP3092D
JLCPCB Part #
C6388203
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS