SR04X2002FTL
MFR.Part #
SR04X2002FTL
JLCPCB Part #
C6302002
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS