RK73G1ETTP3012F
MFR.Part #
RK73G1ETTP3012F
JLCPCB Part #
C2582115
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS