RN73R2ETTD7152F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD7152F50
JLCPCB Part #
C2602658
Description
-55℃~+155℃ 250mW 71.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS