RK73G1ETTP2741C
MFR.Part #
RK73G1ETTP2741C
JLCPCB Part #
C4014437
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.74kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS