RN73H1JTTD94R2B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD94R2B50
JLCPCB Part #
C4335547
Description
-55℃~+155℃ 100mW 94.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS