RN73H1ETTP6650F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP6650F25
JLCPCB Part #
C2515254
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 665Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS