RK73G1ETTP2373F
MFR.Part #
RK73G1ETTP2373F
JLCPCB Part #
C2579929
Description
-55℃~+155℃ 100mW 237kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS