RN73R2ETTD18R0D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD18R0D100
JLCPCB Part #
C2607353
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS