RK73G1ETTP2673F
MFR.Part #
RK73G1ETTP2673F
JLCPCB Part #
C2578201
Description
-55℃~+155℃ 100mW 267kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS