RK73G1ETTP22R1D
MFR.Part #
RK73G1ETTP22R1D
JLCPCB Part #
C2579641
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS