RN732BTTD1500D10
MFR.Part #
RN732BTTD1500D10
JLCPCB Part #
C3960512
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS