RK73G1ETTP26R1D
MFR.Part #
RK73G1ETTP26R1D
JLCPCB Part #
C2579669
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS