RK73G1ETTP22R6D
MFR.Part #
RK73G1ETTP22R6D
JLCPCB Part #
C2579644
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS