HV73V2BTTD9313F
MFR.Part #
HV73V2BTTD9313F
JLCPCB Part #
C4261258
Description
-55℃~+155℃ 333mW 931kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS