RK73H2ATTD16R9D
MFR.Part #
RK73H2ATTD16R9D
JLCPCB Part #
C2577066
Description
-55℃~+155℃ 16.9Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS