RN04F75R0CT5-50
MFR.Part #
RN04F75R0CT5-50
JLCPCB Part #
C4234422
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 75Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS