RK73G1ETTP1960C
MFR.Part #
RK73G1ETTP1960C
JLCPCB Part #
C3929030
Description
-55℃~+155℃ 100mW 196Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS