RK73G1ETTP1873F
MFR.Part #
RK73G1ETTP1873F
JLCPCB Part #
C4276787
Description
-55℃~+155℃ 100mW 187kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS